Кошик
1224 відгуків

Повідомляємо, що з 3 по 23 березня у зв’язку з переїздом складу відвантаження димоходів «Версія Люкс» здійснюватися не будуть. Замовлення приймаємо та опрацьовуємо, відправки відновляться після 23 березня. Дякуємо за розуміння.

+380 (63) 217-35-72
+380 (98) 217-35-72
+380 (50) 217-35-72
вул. Київська, 77, 10001, Житомир, Україна
Tepline.com.ua — надійний інтернет-магазин димоходів та опалювальної техніки
Залишити відгук
-10%
Дека для димоходу ø320 мм 0,5 мм оцинкована Версія-Люкс (11577), фото 1
Дека для димоходу ø320 мм 0,5 мм оцинкована Версія-Люкс (11577), фото 2

Дека для димоходу ø320 мм 0,5 мм оцинкована Версія-Люкс (11577)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


 

Дека є спеціальною декоративною заглушкою, яка закриває отвір між внутрішньою та зовнішньою стінками сендвіч-димоходу. Зазвичай вона використовується разом з лійкою та встановлюється під трійником або під розвантажувальною платформою в сендвіч-димоходах. Лійка фіксується на внутрішній трубі, а дека розташовується зверху на лійку під зовнішній кожух сендвіча. Дека є важливим елементом для забезпечення естетичного та завершеного вигляду димоходу.

Продукція сертифікована


 

Ключові параметри

Параметр Значення
Діаметр деки 320 мм
Товщина сталі 0,5 мм
Матеріал Оцинкована сталь
Тип поверхні сталі Матовий

 

 

ПРО ДИМОХОДИ «ВЕРСІЯ-ЛЮКС»
 

Сучасні технології

Завод «Версія-Люкс» оснащений найкращим європейським обладнанням. На заводі застосовуються автоматичне лазерне зварювання, 3D-різка металу та холодний розтиск розтрубу.
 

Високоякісна сталь

Всі елементи димоходу виготовляються з аустенітної нержавіючої сталі, яка відзначається підвищеною жаростійкістю та не піддається корозії.
 

Герметичні шви

Для з'єднання металу використовується автоматичне лазерне зварювання. Ця технологія забезпечує герметичний шов і запобігає випаленню в місцях з'єднань.
 

Утеплення

Сендвіч-димоходи утеплюються термостійким базальтовим волокном компанії «Paroc». Даний утеплювач витримує температурні навантаження до 1000°C і в процесі експлуатації не змінює своєї структури.
 

 

Чому замовити у нас?
 

Ми є офіційним дистриб'ютором продукції заводу.
В нас працюють досвідчені менеджери, які готові надати професійну консультацію.
Швидке відправлення замовлень з найбільшого складу готової продукції в Україні.
Вигідна ціна та можливість замовлення з післяплатою.
Основні
ВиробникВерсія-Люкс
Країна виробникУкраїна
Матеріал димаряОцинкована сталь
Область застосування димаряКотли, Генераторні установки, Печі, Каміни, Вентиляційні системи
СтанНовий
Товщина матеріалу0.5 мм
Габаритні розміри
Діаметр димоходу320 мм
Користувальницькі характеристики
Глибина посадочного місця55 мм
Діаметр елемента димоходу320 мм
Тип поверхні сталіМатовий
Тип елемента димоходуДека
  • Ціна: 255,60 ₴